KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15075146
nr 1507 5146
Oidentifierad konstnär. Mälarvarvet. Signerad, daterad Kåre -83. Olja på duk, 38x45 cm, yttermått inklusive ram: 45x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 december 2022
kl 18:21:30
5/12 16:32:53